Ланцюгова пила Tex-AC TA-03-223
Tex-AC TA-03-223 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-223
Усі ціни 12 →Пила ланцюгова електрична Tex.AC ТА-03-223 (2.3 кВт, 406 мм) TA-03-223 | 2 690 грн. |
Электропила ТехАС ТА-03-223 | 2 572 грн. |
ЕЛЕКТРИЧНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА TEX.AC ТА-03-223 | 2 525 грн. |
Пила ланцюгова електрична Тех.АС TA-03-223 | 2 572 грн. |
Пила ланцюгова Tex.AC ТА-03-223 (2.3 кВт, 406 мм) TA-03-223 | 2 687 грн. |
ще 7 пропозицій