Ланцюгова пила Tex-AC TA-03-228
Фото 3 |
Tex-AC TA-03-228 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-228
Усі ціни 11 →Пила ланцюгова Тех.АС ТА-03-228 (2.8 кВт, 406 мм) TA-03-228 | 3 240 грн. |
Пила мережева ланцюгова ТехАС ТА-03-228 | 4 550 грн. |
Электрическая цепная пила ТехАС ТА-03-228 | 3 000 грн. |
Пила ланцюгова електрична Тех.АС TA-03-228 | 3 000 грн. |
Електропила ланцюгова Тех.АС ТА-03-228 (2.8 кВт, 406 мм) TA-03-228 | 3 237 грн. |
ще 6 пропозицій