Тример Tex-AC TA-03-317 (00118)
Tex-AC TA-03-317
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1800 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:5.1 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики TA-03-317
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-317
Усі ціни 12 →Коса електрична Tex.AC ТА-03-317 (1800 Вт, 420 мм) TA-03-317 | 3 480 грн. |
Электрокоса TexAC ТА-03-317 | 3 176 грн. |
Електрокоса Тех.АС TA-03-317 | 3 375 грн. |
Електрокоса Tex.AC ТА-03-317 (1800 Вт, 420 мм) TA-03-317 | 3 375 грн. |
Електрокоса ТехАС ТА-03-317 | 3 375 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →