Тример Tex-AC TA-03-319 (00119)
Tex-AC TA-03-319
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:2000 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Тип штанги:пряма
Вага:5.9 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики TA-03-319
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-03-319
Усі ціни 6 →Электрокоса TexAC ТА-03-319 | 3 863 грн. |
ЭЛЕКТРОКОСА TEX.AC ТА-03-319 | 3 499 грн. |
Електрокоса Тех.АС TA-03-319 | 3 998 грн. |
Електрокоса ТехАС ТА-03-319 | 3 998 грн. |
Електрокоса Tex.AC ТА-03-319 | 3 998 грн. |
Нормальна коса просто з іншими не працював. Легка, потужна, надійна. Термодатчик. Викинув після кількох годин роботи (загалом). Анатолій Данилів: користуюся Tex-AC TA-03-319 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →