Блок живлення Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W
Відео 12Фото 18 |
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W
Блок питания Thermaltake Smart BX1 RGB 650W (PS-SPR-0650NHSABE-1) PS-SPR-0 | 3 413 грн. |
Блок живлення Thermaltake Smart BX1 RGB 650W (PS-SPR-0650NHSABE-1) | 3 100 грн. |
Блок живлення Thermaltake Smart BX1 RGB 650W (PS-SPR-0650NHSABE-1) | 3 407 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart BX1 RGB
Ціни на Thermaltake Smart BX1 RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 550W | від 2 420 грн. | 1 пропозиція | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W | від 3 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 750W | від 3 696 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →