Блок живлення Thermaltake Smart BX1 BX1 550W
Фото 8 |
Thermaltake Smart BX1 BX1 550W 450 Вт550 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart BX1 BX1 550W
Блок живлення Thermaltake Smart BX1 550W (PS-SPD-0550NNSABE-1) | 2 510 грн. |
Блок живлення Thermaltake Smart BX1 550W (PS-SPD-0550NNSABE-1) | 2 709 грн. |
Блок питания Thermaltake Smart BX1 550W (PS-SPD-0550NNSABE-1) | 2 516 грн. |
Модификації Thermaltake Smart BX1
Ціни на Thermaltake Smart BX1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 BX1 450W | від 2 968 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Smart BX1 BX1 550W | від 2 510 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →