Блок живлення Thermaltake Toughpower GF1 GF1 750W
Відео 17Фото 5 |
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 750W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower GF1 GF1 750W
Блок питания Thermaltake Toughpower GF1 750W (PS-TPD-0750FNFAGE-2) | 4 833 грн. |
Блок живлення 750W Thermaltake Toughpower GF1, Black, модульний, 80+ GOLD, | 9 461 грн. |
Блок живлення Thermaltake Toughpower GF1 750W (PS-TPD-0750FNFAGE-2) | 4 827 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower GF1
Ціни на Thermaltake Toughpower GF1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 650W | від 4 637 грн. | 4 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 750W | від 4 827 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 850W | від 8 064 грн. | 13 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1000W | від 8 815 грн. | 4 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower GF1 GF1 1200W | від 8 159 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →