Бойлер Thermex ESS 50 V Silverheat (111 028)
Відео 1Фото 9 |
Thermex ESS 50 V Silverheat |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex ESS 50 V Silverheat
Водонагреватель электрический Thermex ESS 50 V Champion Silverheat Slim | 4 920 грн. |
Водонагрівач Thermex ESS 50 V Champion Silverheat | 4 920 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Thermex ESS 50 V silverheat | 4 967 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →