Бойлер Thermex IF 100 V pro (151 025)
Відео 9Фото 14 |
Thermex IF 100 V pro |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex IF 100 V pro
Усі ціни 49 →Thermex Thermex IF 100 V (pro) | 13 835 грн. |
Водонагрівач Thermex IF 100 V (Pro) | 11 970 грн. |
Водонагрівач Thermex IF 100 V (pro) | 14 789 грн. |
Водонагрівач Thermex IF 100 V (PRO) IF 100 V (PRO) | 12 789 грн. |
Бойлер Thermex IF 100 V (pro) | 12 495 грн. |
Не раджу Дизайн, плоский, сучасний Менше ніж через рік потік через тіни, поржавели. Замінив за власний щіт без гарантії. Через два роки потік бак. Іржавіє по зварювальних швах. користуюся цим бойлером менше двох років.
Найдешевший бойлер довше працює без проблем, ніж цей дорогий. користуюся Thermex IF 80 V pro більше року |
Не купуйте. Якщо вдень поки тебе не було вдома пропадало світло, то ввечері буде холодний душ. І вплинути на це можна лише приколгозувати до нього механічний регулятор, але тоді не буде гарантії. Бойлер зламався через 1 місяць початку експлуатації. Задовбав холодний перекладацький холодний душ, і в мою нішу інший бойлер уже не влізе. Найкомпактніший за габаритами. Він не включається сам після зникнення електроенергії. Vladimir Solodukha: рекомендую не купувати |
Мінімум місця для максимального об'єму
Плоский накопичувальний водонагрівач Thermex IF 100-V pro є топовою моделлю лінійки з двома внутрішніми баками сумарною ємністю 100 л (50 + 50 л). Незважаючи на значну ємність, яка досягається за рахунок великої висоти 1240 мм, прилад досить компактний: при невеликій ширині в 510 мм він буде виступати від стіни всього на 290 мм, залишаючи багато вільного простору. Накопичувачі пристрої виконані з високоякісної нержавіючої сталі і мають 7-річну гарантію виробника. При цьому виробник встановлює термін служби приладу не менше 9 років при дотриманні умов монтажу, експлуатації та технічного обслуговування.
Відмінний дисплей і панель управління
Бойлер оснащений двома мідними ТЕНами загальною потужністю 2 кВт, доповненими парою магнієвих анодів — по одному на кожен резервуар. Нагрівальні елементи працюють в 3-ступінчастому режимі: 0.7, 1.3 та 2 кВт. Досить висока продуктивність ТЕНів під час роботи на максимальній потужності дозволяє підігріти повні баки на 45 °C вище температури вхідної води всього за 157 хвилин. Це дійсно швидко, враховуючи чималий об'єм накопичувачів. Зручна панель з електронним управлінням має великий цифровий дисплей і вбудовані індикатори основних режимів роботи: антизамерзання, Economy (мінімальний нагрів), Optimal (стандартний нагрів) і Turbo (максимальний нагрів).
Міцна стіна для надійного кріплення
Патрубки для підключення води, розташовані в нижній частині бойлера і припускають вертикальну установку приладу. Вибираючи місце для настінного монтажу, враховуйте не тільки власний вага пристрою 18.5 кг, але і повний вага водонагрівача, заповненого водою. Стіна повинна бути достатньо міцною, щоб анкерні гаки змогли витримати таку велику навантаження. Пристрій розрахований на роботу в діапазоні гідравлічного тиску від 0.5 бар до 7 бар.
Модификації Thermex IF 100 V pro
Ціни на Thermex IF 100 V pro |
---|---|---|---|---|
Thermex IF 30 V pro | від 7 040 грн. | 37 пропозицій | ||
Thermex IF 50 V pro | від 8 480 грн. | 50 пропозицій | ||
Thermex IF 50 H pro | від 10 349 грн. | 17 пропозицій | ||
Thermex IF 80 V pro | від 8 710 грн. | 46 пропозицій | ||
Thermex IF 80 H pro | від 11 185 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermex IF 100 V pro | від 11 970 грн. | 51 пропозиція |