Твердопаливний котел Thermo Alliance Magnum SSF 20 20 кВт
Thermo Alliance Magnum SSF 20 20 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:20 кВт, площа ~ 128 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Комбіновані колосники (водонаповнені і чавунні)
Всі характеристики
Характеристики Magnum SSF 20
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Thermo Alliance Magnum SSF 20
Ціни на Thermo Alliance Magnum SSF 20 |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance Magnum SSF 12 12 кВт | від 17 978 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermo Alliance Magnum SSF 16 16 кВт | від 20 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance Magnum SSF 20 20 кВт | від 27 270 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →