Термос Thermos 34 Premier 1.8L 1.8 л
Фото 8 |
Thermos 34 Premier 1.8L |
|
Термос торгової марки Thermos є найбільш місткою моделлю лінійки Premier. Його об'єм становить 1.8 літра, тоді як самий ємний родич вміщує не більше одного літра. До важливих відмітних особливостей належать матеріали виготовлення виробу. Колба тут виконана з запатентованого скла Stronglas. Заявлено, що воно не боїться термічних ударів (хоча попередньо перед безпосереднім затокою гарячої рідини все ж варто обполоснути ємність окропом).
Скло термоса Thermos 34 Premier 1.8 L «заховано» в пластиковий корпус, покликаний амортизувати удари і захистити від пошкоджень. Ще одним важливим компонентом тут виступає система відкривання і подачі рідини, яка представлена клапаном. Якщо він опущений, то колба захищена від протоки, а якщо піднятий — можна наливати напої. Ефективно зберігати тепло тут можна до 8 годин, а холод — до доби. З інших особливостей моделі варто виділити наявність прогумованої ручки для перенесення і двох чашок в комплекті: надягають одна на іншу при транспортуванні. Останні також мають акуратні вушка для зручного утримання в руці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
Купити Thermos 34 Premier 1.8L 1.8 л
Термос синий THERMOS (1,8л) 34-180 blue 34-180 blue | 940 грн. |
Термос Thermos Premier 1,8 л 058447 | 2 130 грн. |
Термос красный THERMOS (1,8л) 34-180 red 34-180 red | 940 грн. |
Термос черный THERMOS (1,8л) 34-180 black 34-180 black | 940 грн. |
Термос Thermos Premier 1,8 л 058447 | 2 130 грн. |
3 2 5 0 |
Напої залишаються гарячими значно довше, ніж у термосі з нержавіючої сталі. Колба тріскається від найменшого удару. А знайти у продажу змінну дуже складно. користуюся Thermos 34 Premier 1.8L кілька місяців |
дуже тендітна колба знайти неможливо не минуло і року після 5 використання впав на підлозі і все ємність дизайн .2-кухлі. окріп тримав 10 годин я його утеплив усередині паралоном немає запасних колб користуюся Thermos 34 Premier 1.8L більше року |
з 6 шт не один не вижив за 2 роки, останній прожив 2 дні 1,8 літра. Залив окріп а він бабахнув.450грн бабах. 12 кухлів залишилося. дуже тендітний користуюся Thermos 34 Premier 1.8L місяць і більше |
Модификації Thermos 34 Premier 1.8L
Ціни на Thermos 34 Premier 1.8L |
---|---|---|---|---|
Thermos 34 Premier 0.5L 0.5 л | від 623 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermos 34 Premier 0.75L 0.75 л | від 702 грн. | 6 пропозицій | ||
Thermos 34 Premier 1L 1 л | від 755 грн. | 4 пропозиції | ||
Thermos 34 Premier 1.8L 1.8 л | від 940 грн. | 9 пропозицій |
Так, у термосах такого типу скляна колба – це витратний елемент. Але покупець повинен мати можливість будь-якої миті придбати запасну, змінну. А якщо такої можливості немає, то не беріть термос зі скляною колбою в жодному разі! Краще вже візьміть термос із нержавіючої сталі та додатково до нього термоізолюючий чохол.