Біотуалет Thetford Porta Potti Qube 365
Відео 6Фото 5 |
Thetford Porta Potti Qube 365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thetford 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thetford.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thetford Porta Potti Qube 365
Усі ціни 21 →Биотуалет Thetford Porta Potti 365 (8710315024586) | 6 300 грн. |
Біотуалет Thetford Porta Potti 365 белый 4586 (8710315024586) | 6 127 грн. |
Биотуалет Thetford Porta Potti 365 белый 4586 (8710315024586) 871031502458 | 5 689 грн. |
Біотуалет Thetford Porta Potti 365 білий (8710315024586) | 6 300 грн. |
Біотуалет Thetford Porta Potti 365 белый 4586 (8710315024586) 871031502458 | 6 300 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості біотуалету Thetford Porta Potti Qube 365:
- В комплекті санітарна рідина для верхнього і нижнього бака
РекомендуємоПорівняти в таблиці →