Протеїн Thorne Whey Protein Isolate 0.8 кг
Відео 1Фото 3 |
Thorne Whey Protein Isolate 0.807 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thorne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thorne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thorne Whey Protein Isolate 0.8 кг
Сироватковий протеїн, ізолят, Whey Protein, Thorne Research, 876 г (THR-00 | 2 819 грн. |
Сироватковий протеїн ізолят, Whey Protein, Thorne Research, шоколад, 876 р | 2 596 грн. |
Протеїн Thorne Research Whey Protein Isolate 876 g /30 servings/ Chocolate | 2 841 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →