Джойстик ThrustMaster T.Flight Hotas 4 (4160656)
Відео 9Фото 9 |
ThrustMaster T.Flight Hotas 4 |
|
Комплект маніпуляторів для управління віртуальними польотами, що включає в себе багатофункціональний джойстик і важіль управління двигуном. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на любителів авіаційних і космічних стимуляторів. Підійде любителям повітряних сутичок, космічних подорожей і рейсів цивільної авіації. Завдяки сучасним технологіям і тривимірним магнітним датчикам, забезпечує відмінну роздільну здатність для найвищої точності управління.
При цьому магнітна система виключає помітне тертя, що означає стабільність характеристик у часі і чудову надійність. Крім чотирьох незалежних осей, на джойстику ігрового маніпулятора ThrustMaster T. Flight Hotas 4 є поворотний перемикач керма напряму, безліч функціональних кнопок, додаткових перемикачів і тригерів. РУД забезпечує плавне переміщення важелів. Може використовуватися з педалями Thrustmaster Rudder Pedals. До комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows підключається за допомогою комплектного кабелю USB. Допоможе здобути ефектні повітряні перемоги у, наприклад, War Thunder і World of Warplanes та ін.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ThrustMaster 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ThrustMaster.
Купити ThrustMaster T.Flight Hotas 4
Усі ціни 36 →Thrustmaster Проводной джойстик T.Flight Hotas 4 PC/PS4 Black (4160664) 41 | 5 099 грн. |
Джойстик Thrustmaster T.Flight Hotas 4 PC/PS4/PS5 (4160664) 4160664 | 5 099 грн. |
Джойстик THRUSTMASTER T.Flight Hotas 4 PC/PS4/PS5 (4160664) | 5 099 грн. |
Джойстик ThrustMaster T.Flight Hotas 4 pc/ps4 Black (4160664) | 4 792 грн. |
Джойстик THRUSTMASTER T.Flight Hotas 4 PC/PS4/PS5 (4160664) | 5 099 грн. |
- Регульована чутливість ручки
- Роз'ємна конструкція