Рюкзак Thule AllTrail-X 25L 25 л
Відео 1Фото 14 |
Thule AllTrail-X 25L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule AllTrail-X 25L 25 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Thule AllTrail X 25L Nutria TH3204131 | 5 038 грн. |
Туристичний рюкзак Thule AllTrail-X 25L Nutria (TH 3204131) TH 3204131 | 5 799 грн. |
Рюкзак Thule Alltrail X 25 л Nutria (TH3204131) | 5 038 грн. |
Рюкзак Thule AllTrail X 25L Obsidian TH3204130 | 5 038 грн. |
Туристичний рюкзак Thule AllTrail-X 25L Obsidian (TH 3204130) TH 3204130 | 5 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Thule AllTrail-X 25L
Ціни на Thule AllTrail-X 25L |
---|---|---|---|---|
Thule AllTrail-X 15L 15 л | від 4 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Thule AllTrail-X 25L 25 л | від 5 038 грн. | 10 пропозицій | ||
Thule AllTrail-X 35L 35 л | від 6 298 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →