Рюкзак Thule Capstone 22L M 22 л
Відео 2Фото 8 |
Thule Capstone 22L M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Capstone 22L M 22 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Thule Capstone 22L - Slickrock Mens TH225102 | 3 361 грн. |
Рюкзак Thule Capstone 22L Mens TH225102 22 L Slickrock | 4 198 грн. |
Thule Рюкзак Thule Capstone 22 л Men's оранжевый TH225102 | 3 361 грн. |
Рюкзак Thule Capstone 22L S/M Men's Hiking - Slickrock | 3 361 грн. |
Туристичний рюкзак Thule Capstone 22 л - Slickrock Mens (TH225102) TH 2251 | 4 498 грн. |
Рюкзак Thule Capstone 22L Slickrock Mens (TH225102) | 3 361 грн. |
Туристичний рюкзак Thule Capstone 22 л - Slickrock Mens (TH225102) | 4 498 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Capstone 22L M – чоловіча модель
- Capstone 22L W – жіноча модель
Жіночі:
- XS/S - висота: 43 см, ширина: 27 см, глибина: 20 см, вага: 0.9 кг
- S/M - висота: 48 см, ширина: 27 см, глибина: 20 см, вага: 1 кг
Чоловічі:
- S/M - висота: 48 см, ширина: 27 см, глибина: 20 см, вага: 1 кг
- M/L - висота: 53 см, ширина: 27 см, глибина: 20 см, вага: 1 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →