Сумка дорожня Thule Chasm X-Large 130L
Відео 1Фото 8 |
Thule Chasm X-Large 130L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Chasm X-Large 130L
Усі ціни 39 →Thule - Chasm Duffel 130L Olivine TH3205002 | 8 799 грн. |
Thule Chasm Xl 130L TDSD-205 Poseidon (3204420) | 8 599 грн. |
Thule Chasm Xl 130L TDSD-205 Poseidon (3204420) | 8 567 грн. |
Сумка Thule Chasm 130 л TH 3204419 | 8 599 грн. |
Дорожная сумка THULE Chasm Duffel 130L TDSD-305 (Коричневый) | 8 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thule Chasm X-Large 130L
Ціни на Thule Chasm X-Large 130L |
---|---|---|---|---|
Thule Chasm Small 40L | від 6 376 грн. | 45 пропозицій | ||
Thule Chasm Medium 70L | від 7 272 грн. | 54 пропозиції | ||
Thule Chasm Large 90L | від 8 199 грн. | 48 пропозицій | ||
Thule Chasm X-Large 130L | від 8 567 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →