Рюкзак Thule Landmark 70L 70 л
Відео 9Фото 14 |
Thule Landmark 70L |
|
Основний рюкзак на 50 л. + повсякденний рюкзак на 20 л. (можна використовувати окремо), кріпиться до лямок основного рюкзака.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Landmark 70L 70 л
Усі ціни 14 →Thule - Landmark 70L Dark Forest TH3203731 | 9 999 грн. |
Рюкзак Thule Landmark 70L Obsidian TH3203730 | 9 999 грн. |
Рюкзак THULE Landmark 70L Men’s (Dark Forest) TH 3203731 TH 3203731 | 9 999 грн. |
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L Men's Obsidian (TH 3203730) TH 32037 | 9 999 грн. |
Рюкзак Thule Landmark 70L Men's Obsidian (TH 3203730) | 9 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thule Landmark 70L
Ціни на Thule Landmark 70L |
---|---|---|---|---|
Thule Landmark 40L 40 л | від 7 499 грн. | 18 пропозицій | ||
Thule Landmark 60L 60 л | від 8 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Thule Landmark 70L 70 л | від 9 999 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →