Кріплення для лиж/бордів Thule SnowPack 7326
Відео 6Фото 5 |
Thule SnowPack 7326 |
|
Максимальна ширина вантажу 75 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule SnowPack 7326
Кріплення лиж/сноубордів Thule SnowPack 7326 (TH 7326) | 11 999 грн. |
Кріплення лиж/сноубордів Thule SnowPack 7326 Black (TH 7326B) | 13 199 грн. |
Кріплення для лиж/сноубордiв Thule SnowPack 7326 (TH732600) | 11 999 грн. |
Кріплення для лиж/сноубордів Thule SnowPack 7326 Black (до 6 пар лиж/4 сно | 13 199 грн. |
Відеоогляди
Модификації Thule SnowPack 7326
Ціни на Thule SnowPack 7326 |
---|---|---|---|---|
Thule SnowPack 7322 | від 8 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Thule SnowPack 7324 | від 9 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Thule SnowPack 7325 | від 14 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Thule SnowPack 7326 | від 11 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →