Сумка дорожня Thule Subterra Duffel 45L
Відео 2Фото 13 |
Thule Subterra Duffel 45L 45 л60 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Subterra Duffel 45L
Усі ціни 9 →Thule - Subterra Weekender Duffel 45L Black TH3204025 | 6 599 грн. |
Thule Subterra Weekender Duffel 45L Ember | 6 000 грн. |
Сумка Thule Subterra Weekender Duffel 45 л TH 3204025 | 6 599 грн. |
Дорожная сумка THULE Subterra Weekender Duffel 45L (Ember) 3203518 | 5 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Thule Subterra Duffel 45L
Ціни на Thule Subterra Duffel 45L |
---|---|---|---|---|
Thule Subterra Duffel 45L | від 5 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Thule Subterra Duffel 60L | від 7 499 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →