Стайлер Tico Professional Infrared 100032
Фото 3 |
Tico Professional Infrared 100032 |
|
У стайлере передбачена технологія інфрачервоного випромінювання.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Infrared 100032
Випрямляч для волосся Tico Professional Infrared (100032) | 1 899 грн. |
Випрямляч TICO TITANIUM Styler IR 32мм чорний (100032) (0098820) | 2 110 грн. |
Праска для волосся Tico Professional Infrared Hair Straightener з інфрачер | 2 026 грн. |
Випрямляч для волосся Tico Professional Infrared (100032) [78062] | 2 235 грн. |
Утюг для волосся Tico Professional Infrared Hair Straightener з інфрачерво | 2 110 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →