Автосигналізація Tiger Bastion BS-777
Tiger Bastion BS-777
Тип:автомобільна
Тип зв'язку:двостороння
Дальність пейджинга:400 м
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Комплект:іммобілайзер
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики Bastion BS-777
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger Bastion BS-777
Усі ціни 6 →Tiger Bastion BS-777 | 1 679 грн. |
Tiger Bastion BS-777 | 1 570 грн. |
Автосигнализация Tiger Bastion bs-777 | 1 779 грн. |
TIGER BS-777 Dialog | 2 335 грн. |
Автосигналізація Tiger Bastion BS-777 | 1 730 грн. |
Автосигнализация Tiger Bastion BS-777 | 1 675 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →