Мобіль Tiny Love 1305106830
Відео 1Фото 4 |
Tiny Love 1305106830 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiny Love 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiny Love.
Купити Tiny Love 1305106830
Усі ціни 11 →Мобіль Tiny Love Лісові друзі (1305106830) | 2 199 грн. |
Мобиль Tiny Love "Лесные друзья" (1305106830) | 2 604 грн. |
Мобайл Tiny Love Лісові друзі (1305106830) | 2 629 грн. |
Мобіле Tiny Love Лісові друзі (1305106830) | 2 765 грн. |
Мобіле Tiny Love Лісові друзі (1305106830) 1305106830 | 2 769 грн. |
"Дуже класний мобіль. Я вибирала Тіні Лов тільки тому, що їхні іграшки завжди вражають діток. Думаю ні для кого не секрет, що те, що подобається дорослим, взагалі не заходить дітям. І мені з моєю дорослою логікою важко вгадати, що доньці доведеться по душі.Тому купувала найбільш популярне, щоб не помилитися.Якщо чесно, іграшки в цьому мобілі мені здалися страшненькими,але дитина в захваті.Це підтверджує мою теорію)) Іграшки кріпляться до штук, які знизу розфарбовані під спіраль.Неврологи кажуть, що це корисно для розвитку Скажімо так, різкого прогресу я не помітила, але цілком можливо, що це дійсно так. сам вимикається, тобто не треба прокидатися, щоб вимкнути.У мобіль вбудований нічник з дуже ніжним світлом.Ми його на ніч часто залишали, він не яскравий, спати не заважає, зате дитину добре видно. ьне, підходить на будь-яке ліжечко, на будь-який борт. Донька колись підросла, почала вставати в ліжечку і більше розуміти сама собі знімала іграшки і грала. Також музичний елемент знімний. Його вона досі тягає, дуже вже він їй сподобався. А коли була менше знімала його і сама перемикала мелодії. Коротше, розважалася)) Я думала, що цей мобіль нам знадобиться тільки до року, але через особливі почуття до нього, дочка вже другий рік тягає іграшки та музичну скриньку. підсвічування, приємні мелодії, знімна скринька іграшки не дуже симпатичні, але дитині подобаються Alexandra: користуюся Tiny Love 1305106830 кілька місяців |
Ізраїльська компанія Tiny Love зробила ім'я на створення розвиваючих іграшок для перших років життя дитини. Зовсім маленьким діткам доведеться впору мобіль зі складно піддається запам'ятовування числовим індексом 1305106830.
Лісові друзі
Неофіційне прізвисько мобіля — «Лісові друзі». І дійсно, малюка зустрічають смішні мешканці казкового лісу: оленя, ведмежа і єнот. Фігурки крутяться під заколисуючу музику або без неї, а дитина при цьому вивчає нові форми і кольору, розвиває рухову і зорову активність. М'які іграшки підвішені над ліжечком на товстих мотузочках.
Спокійні мелодії
Пульт управління мобілем кріпиться на бічну стінку дитячого ліжечка з внутрішньої сторони, щоб дитина сама могла включати заколисуючі мелодії. Пристрій відтворює уривки симфонії Баха і Моцарта, а також допомагає міцніше заснути під звуки природи. Для кожної з мелодій встановлено три рівні гучності звучання.
Нічник
В темну нічну пору м'яким синім кольором підсвічується малюнок оленя Флоренса на центральному блоці пристрою. Для роботи каганця і музичної скриньки знадобиться обзавестися комплектом з трьох батарейок типу С. В стандартну комплектацію мобіля вони не входять, тому про купівлю елементів живлення потрібно подбати самостійно.