Лампочка TITANUM G45 6W 4100K E27 TLG4506274
TITANUM G45 6W 4100K E27 TLG4506274 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TITANUM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TITANUM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TITANUM G45 6W 4100K E27 TLG4506274
Titanum Titanum G45 6W E27 4100K 220V (TLG4506274) | 47 грн. |
LED лампа Titanum G45 6W E27 4100K (TLG4506274) | 45 грн. |
Світлодіодна лампа TITANUM G45 6W E27 4100K 220V (TLG4506274) | 40 грн. |
Лампочка TITANUM G45 6W E27 4100K 220V (TLG4506274) | 48 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →