Дриль-шурупокрут Tolsen T-12/1500 79036
Tolsen T-12/1500 79036 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-12/1500 79036
Усі ціни 16 →Шурупокрут акумуляторний Толсен Т-12/1500 (79036) | 1 385 грн. |
Шуруповерт Tolsen Т-12/1500 (79036) | 1 252 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Tolsen Т-12/1500 (79036) | 1 726 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Tolsen Т-12/1500 79036 | 1 385 грн. |
Шуруповерт акумуляторний TolsenТ-12/1500 (79036) | 1 385 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →