Литий диск Tomason TN1 6,5x16/4x108 ET20 DIA65,1
Відео 3Фото 6 | від 4 880 до 7 099 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Tomason TN1 58
Характеристики
Tomason TN1 6,5x16/4x108 ET20 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN1 6,5x16/4x108 ET20 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Tomason TN1 R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1 (gloss black) 10019 | 5 509 грн. |
Tomason TN1 R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1 Gloss Black | 5 527 грн. |
Tomason TN1 (R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1) GB | 5 408 грн. |
Tomason TN1 gloss black (R16 W6.5 PCD4x108 ET20 DIA65.1) | 5 471 грн. |
Tomason TN1 6.5x16 4x108 ET20 DIA65.1 GB | 4 880 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі