Литий диск Tomason TN1 6,5x16/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 3Фото 6 | від 5 786 до 7 099 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Tomason TN1 58
Характеристики
Tomason TN1 6,5x16/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN1 6,5x16/5x112 ET38 DIA66,6
Диски Tomason TN1 6,5x16 5x112 ET38 DIA66,6 (BP) | 5 786 грн. |
Tomason TN1 Silver Painted (R16 W6.5 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 7 099 грн. |
Диски Tomason TN1 6,5x16 5x112 ET38 DIA66,6 (silver) (1001902258) | 6 528 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі