Литий диск Tomason TN16 7,5x17/5x120 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 17 | від 7 830 до 10 581 грн. Порівняти ціни 37 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Tomason TN16 32
Характеристики
Tomason TN16 7,5x17/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN16 7,5x17/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN16 R17 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 (gloss black) 1001 | 8 807 грн. |
Tomason TN16 R17 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Gloss Black | 8 835 грн. |
Tomason TN16 (R17 W7.5 PCD5x120 ET35 DIA72.6) GB | 8 884 грн. |
Диски Tomason TN16 7,5x17 5x120 ET35 DIA72,6 (bright silver) | 8 806 грн. |
TOMASON TOMASON TN16 Glossy Black R17 W7.5 PCD5x120 ET35 HUB72.6 | 9 061 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі