Змішувач Topaz Corsica-TC 8853-04-GR
Фото 9 |
Topaz Corsica-TC 8853-04-GR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topaz Corsica-TC 8853-04-GR
Усі ціни 48 →Кран кухонний одновентильний із поворотним виливом TOPAZ CORSICA TC 8853-0 | 1 744 грн. |
Змішувач для кухні Topaz Corsica TC 8853-04-GR, сірий-хром (96949003041961 | 1 744 грн. |
Смеситель для кухни Topaz Corsica Tc 8853-01-BL | 1 773 грн. |
TOPAZ CORSICA TC 8853-04-GR | 1 744 грн. |
Змішувач для кухні TOPAZ CORSICA TC 8853-04-GR 9694900304196119 | 1 744 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →