Змішувач Topaz Zara TZ-13208-H37
Фото 5 |
Topaz Zara TZ-13208-H37 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topaz Zara TZ-13208-H37
Усі ціни 18 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим носиком TOPAZ ZARA TZ-13208-H3 | 2 491 грн. |
Змішувач для ванни Topaz Zara TZ-13208-H37 (9694900304194227) 4032024995 | 2 491 грн. |
Смеситель для ванны Topaz Zara TZ-13208-H37 | 2 532 грн. |
TOPAZ TZ-13208-H37 | 2 491 грн. |
Змішувач для ванни TOPAZ ZARA TZ-13208-H37 9694900304194227 | 2 491 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →