Велосумка Topeak Aero Wedge Pack XS 0.41 л
Фото 7 |
Topeak Aero Wedge Pack XS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topeak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topeak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Topeak Aero Wedge Pack XS
Ціни на Topeak Aero Wedge Pack XS |
---|---|---|---|---|
Topeak Aero Wedge Pack XS 0.41 л | від 879 грн. | 2 пропозиції | ||
Topeak Aero Wedge Pack S 0.66 л | від 1 040 грн. | 2 пропозиції | ||
Topeak Aero Wedge Pack M 1.31 л | від 1 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Topeak Aero Wedge Pack L 1.97 л | від 1 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →