Набір інструментів TOPTUL GAAE0401
TOPTUL GAAE0401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAE0401
Набор отверток Toptul GAAE0401 4 шт | 532 грн. |
Toptul 897958 — Набір викруток TOPTUL GAAE0401 | 615 грн. |
Набір викруток 4 од., Toptul, GAAE0401 | 772 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GAAE0401:
- Розміри:
- PH0 x 60 мм
- PH1 x 80 мм
- PH2 x 100 мм
- PH3 x 150 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →