Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAG0903
TOPTUL GAAG0903 |
|
Набір головок для відкручування пошкоджених гайок і болтів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAG0903
Усі ціни 10 →Набор головок 6-гранных ударных Toptul 1/2" 9 ед. (GAAG0903) | 2 402 грн. |
Набір головок для пошкоджених гайок Toptul 1/2" 9шт (GAAG0903) | 2 402 грн. |
Набір головок TOPTUL GAAG0903 | 2 402 грн. |
Набор головок для поврежденных гаек на планке TOPTUL 1/2" 9 ед. GAAG0903 G | 2 402 грн. |
Набір головок для пошкоджених гайок Toptul 1/2" 9 шт. (GAAG0903) | 2 402 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAG0903:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →