Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAG1003
TOPTUL GAAG1003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAG1003
Усі ціни 6 →Haбоp длинных бит впрессованных в гoлoвку 1/2 RIBE M5-M16 Toptul GAAG1003 | 1 693 грн. |
Набор бит Toptul 1/2" 10ед. (GAAG1003) | 1 693 грн. |
Набір біт впресованих в головку Toptul 1/2" довгих 10шт (GAAG1003) | 1 693 грн. |
Набір біт упресованих у головку Toptul 1/2" Ribe M5-M16 10 предметів (GAAG | 1 693 грн. |
Набір біт вдушених в головку 1/2" RIBE M5-M16 10 од. довгих TOPTUL GAAG100 | 1 693 грн. |
Набір головки з насадкою TOPTUL 1/2" RIBE M5-M16 10од. довгі GAAG1003 | 1 693 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAG1003:
- Розміри: M5, M6, M7, M8, M9, M10, M12, M13, M14, M16
РекомендуємоПорівняти в таблиці →