Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAQ1605U-12
TOPTUL GAAQ1605U-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAQ1605U-12
Усі ціни 7 →Набор головок 12-гранных удлиненных Toptul 1/2" 9ед. (GAAQ1605U-12) | 977 грн. |
Набір головок TOPTUL GAAQ1605U-12 | 977 грн. |
Набор головок длинных на планке TOPTUL 12-гр. 1/2" 9ед. 8-22мм GAAQ1605U-1 | 977 грн. |
Toptul 897608 — Набір довгих головок TOPTUL GAAQ1605U-12 | 1 102 грн. |
Набір довгих головок 12-гр. 1/2" 9од. 8,10,12~15,17,19,22мм (на планці) TO | 977 грн. |
Набір головок довгих на планці TOPTUL 12-гр. 1/2" 9ед. 8-22мм GAAQ1605U-12 | 977 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →