Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAQ1607U
TOPTUL GAAQ1607U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAQ1607U
Усі ціни 11 →Набор длинных головок 1/2" Toptul GAAQ1607U на планке, 15 шт | 2 122 грн. |
Набор головок 6-гранных удлиненных Toptul 1/2" 15ед. (GAAQ1607U) | 2 122 грн. |
Набір головок торцевих TOPTUL 15шт довгих (GAAQ1607U) | 2 122 грн. |
Набір торцевих головок Toptul GAAQ1607U | 2 122 грн. |
Набір головок Toptul довгих торцевих, на планці 1/2" 15шт. 8-32мм (GAAQ160 | 2 122 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAQ1607U:
- Розміри: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →