Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAI2701
TOPTUL GCAI2701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAI2701
Усі ціни 8 →Набор инструмента Toptul 1/2" 27ед. 6РТ (GCAI2701) | 3 145 грн. |
Набір головок торцевих ударних TOPTUL 1/2" 10-32мм 27шт (GCAI2701) | 3 145 грн. |
Набор ударных головок для пневмогайковерта TOPTUL 1/2" 10-32мм 27ед. GCAI2 | 3 145 грн. |
Toptul 897628 — Набір головок ударних TOPTUL GCAI2701 | 3 636 грн. |
Набір головок Toptul 1/2" 10-32 мм 27 предметів (GCAI2701) | 3 145 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GCAI2701:
- Розміри: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →