Гайковерт TOPTUL KAAJ1680
TOPTUL KAAJ1680 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAJ1680
Усі ціни 15 →Гайковерт пневматический Toptul 1/2" (KAAJ1680) | 11 547 грн. |
Пневматичний гайкокрут TOPTUL KAAJ1680 | 11 547 грн. |
Пневмогайковерт профессиональный TOPTUL 1/2 1085N/m 8000об/мин KAAJ1680 | 11 547 грн. |
Гайковерт Toptul пневмо професійний 1/2" 1085N/m 8000об/мин (KAAJ1680) | 11 547 грн. |
Гайковерт TOPTUL пневмо профессиональный 1/2" 1085N/m 8000об/мин (KAAJ1680 | 11 547 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →