Гайковерт TOPTUL KAAJ2413
TOPTUL KAAJ2413 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAJ2413
Усі ціни 15 →Гайковерт пневматический Toptul 3/4" (KAAJ2413) | 22 516 грн. |
Гайковерт пневматический TOPTUL 3/4 1763N/m 6000об/мин KAAJ2413 | 22 516 грн. |
Пневматичний гайкокрут TOPTUL KAAJ2413 | 22 516 грн. |
Гайковерт Toptul пневматичний 3/4" 1763N/m (KAAJ2413) | 22 516 грн. |
Гайковерт TOPTUL пневматический 3/4" 1763N/m (KAAJ2413) KAAJ2413 | 22 516 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →