Гайковерт TOPTUL KAAQ1650
Фото 5 |
TOPTUL KAAQ1650 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAAQ1650
Усі ціни 15 →Гайковерт пневматический Toptul 1/2" (KAAQ1650) | 7 028 грн. |
Гайковерт для шиномонтажа пневматический TOPTUL 1/2 678 Nm 9500об/мин супе | 7 028 грн. |
Пневматичний гайкокрут TOPTUL KAAQ1650 | 7 028 грн. |
Гайковерт Toptul пневматичний 1/2" 678 Nm (KAAQ1650) | 7 028 грн. |
Гайковерт TOPTUL пневматический 1/2" 678 Nm (KAAQ1650) KAAQ1650 | 7 028 грн. |
ще 10 пропозицій
Особливості комплектації:
- Модель KAAQ1650 — в комплекті тільки гайковерт
- Модель GDAI1001E — в комплекті гайковерт KAAQ1650, ложемент/підставка і набір насадок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →