Ножиці по металу TOPTUL SBAE1212 300 мм
TOPTUL SBAE1212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL SBAE1212 300 мм
Усі ціни 6 →Ножницы по металлу прямые Toptul 300мм (SBAE1212) | 752 грн. |
Универсальные ножницы по металлу прямые 300 мм TOPTUL SBAE1212 | 752 грн. |
Ножиці для металу Toptul 300 мм 12" прямі (SBAE1212) | 752 грн. |
Ножиці по металу прямі 12" TOPTUL SBAE1212 | 752 грн. |
Ножиці по металу прямі 12" TOPTUL SBAE1212 (110884) | 752 грн. |
Універсальні ножиці по металу прямі 300 мм TOPTUL SBAE1212 | 752 грн. |
Модификації TOPTUL SBAE1212
Ціни на TOPTUL SBAE1212 |
---|---|---|---|---|
TOPTUL SBAE0808 200 мм | від 476 грн. | 7 пропозицій | ||
TOPTUL SBAE1010 250 мм | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
TOPTUL SBAE1212 300 мм | від 752 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →