Зимова шина Torque TQ023 205/55 R16 91H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ023 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ023 205/55 R16 91H
Усі ціни 20 →Torque TQ023 205/55 R16 91H (под шип) | 1 935 грн. |
Torque TQ023 (205/55R16 91H (шип)) | 2 329 грн. |
Torque TQ023 205/55 R16 91H (под шип) | 1 975 грн. |
Torque TQ-023 205/55 R16 91H шип 122215 | 2 501 грн. |
Шини Torque TQ023 205/55 R16 91H | 2 007 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ023 205/55 R16 91H
Ціни на Torque TQ023 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Torque TQ023 205/55 R16 91H | від 1 930 грн. | 20 пропозицій | ||
Torque TQ023 205/55 R16 94H | від 1 989 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →