Зимова шина Torque TQ023 215/60 R16 99H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ023 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ023 215/60 R16 99H
Усі ціни 46 →Шина Torque TQ023 215/60 R16 99H XL под шип | 2 292 грн. |
Torque TQ023 215/60 R16 99H XL (под шип) | 2 314 грн. |
Torque Winter TQ023 215/60 R16 99H | 2 370 грн. |
Torque TQ023 (215/60R16 99H (шип)) | 2 545 грн. |
Зимние шины Torque TQ023 215/60 R16 99H XL (шип) 1001575222 | 2 725 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ023 215/60 R16 99H
Ціни на Torque TQ023 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Torque TQ023 215/60 R16 99H | від 2 110 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →