Вантажна шина Torque TQ660 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Torque TQ660 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ660 315/70 R22.5 154L
Torque TQ660 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L PR20 | 8 440 грн. |
Torque TQ660 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 9 691 грн. |
Torque TQ660 рульова рульова (315/70R22,5 154/150L) 347226 | 9 557 грн. |