Вантажна шина Torque TQ702 8.25 R20 139L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Torque TQ702 8.25 R20 139L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Torque TQ702 8.25 R20 139L
Ціни на Torque TQ702 8.25 R20 139L |
---|---|---|---|---|
Torque TQ702 8.25 R20 139L | від 6 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Torque TQ702 9 R20 144K | від 8 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Torque TQ702 10 R20 149K | від 9 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Torque TQ702 11 R20 152K | від 10 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Torque TQ702 12 R20 152K | від 10 000 грн. | 1 пропозиція |