Вантажна шина Torque TQ022 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Torque TQ022 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ022 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Torque TQ022 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 500 грн. |
Грузовые шины Torque TQ022 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 1000674312 | 11 088 грн. |
Torque TQ022 385/65R22.5 160K | 13 902 грн. |
Torque TQ022 385/65R22.5 160K | 13 240 грн. |
Вантажні шини Torque TQ022 (причіпна) 385/65 R22.5 160K 20PR | 11 753 грн. |
Шина Torque TQ022 (причіпна) 385/65 R22.5 160K PR20 | 10 564 грн. |