Моторне мастило Total Quartz 7000 10W-40 5 л
Total Quartz 7000 10W-40 5L |
|
Це моторне масло примітно універсальністю – його можна використовувати у всіх двигунах бензинового і дизельного типу, в тому числі і в двигунах з турбонаддувом. Також виробник рекомендує використовувати цю марку для автомобілів, що працюють на зрідженому газі або етилованому бензині. Втім, це відноситься в основному до легкових автомобілів. В'язкість 10w-40 вказує на її всесезонне "призначення", за типом належить до полусинтетике. Об'єм тари — 5 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 7000 10W-40 5 л
Усі ціни 19 →Total Quartz 7000 10W-40 (5л) | 1 140 грн. |
Моторне масло Total Quartz 7000 10W-40 5л доставка укрпоштою 0 грн | 955 грн. |
Моторное масло Total QUARTZ 7000 10W-40 (5л.) 148647 | 1 285 грн. |
Олива моторна напівсинтетична TOTAL QUARTZ 7000 10W-40 5л (214109)(216675) | 1 012 грн. |
Моторне мастило TOTAL Quartz 7000 10W-40 (5л) | 1 170 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Total Quartz 7000 10W-40
Ціни на Total Quartz 7000 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 10W-40 1 л | від 230 грн. | 13 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 10W-40 4 л | від 815 грн. | 14 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 10W-40 5 л | від 955 грн. | 19 пропозицій |