Моторне мастило Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1 л
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1L |
|
Напівсинтетичне моторне масло, спеціально розроблене для дизельних двигунів легкових автомобілів і невеликих вантажівок. Підтримує роботу з дизельними двигунами, обладнаних системою турбонаддува. Відповідає великій кількості специфікацій від багатьох відомих виробників, таких як Mercedes-Benz, Peugeot Citroen і Volkswagen. Діапазон в'язкості досить широкий, тому масло можна назвати всесезонним.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1 л
Усі ціни 23 →Моторное масло Total QUARTZ DIESEL 7000 10W-40 (1л.) 166247 | 281 грн. |
Олива моторна напівсинтетична TOTAL QUARTZ 7000 Diesel 10W-40 1л (214111)( | 254 грн. |
Масло моторное TOTAL Quartz 7000 Energy Diesel 10W-40 (Канистра 1л) 214111 | 354 грн. |
Моторное масло TOTAL QUARTZ D 7000 10W-40 (1л.) RM-214111 | 371 грн. |
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1л. 214111 | 256 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Total Quartz 7000 Diesel 10W-40
Ціни на Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 1 л | від 254 грн. | 23 пропозиції | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 4 л | від 880 грн. | 10 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 5 л | від 955 грн. | 35 пропозицій | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 60 л | від 14 087 грн. | 1 пропозиція | ||
Total Quartz 7000 Diesel 10W-40 208 л | від 40 504 грн. | 1 пропозиція |