Моторне мастило Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 5 л
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 5L |
|
Універсальна змазка для бензинових, дизельних і газових силових агрегатів традиційної конструкції, з системою турбонаддува або прямим уприскуванням. Масло забезпечує економію витрат палива «залізного коня» і, як наслідок, зменшує шкідливий вплив вихлопних газів на навколишнє середовище. Продукт має миючо-дисперсійні якостями, завдяки чому відмінно захищає двигун від зносу і утворення шкідливих відкладень.
При цьому його властивості залишаються стабільними протягом всього інтервалу заміни (у т. ч. збільшеного за регламентом). Також слід відзначити чудову плинність речовини, що полегшує запуск двигуна при низьких та мінусових температурах повітря. Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 5L добре показує себе як в умовах великого міста, так і на автомагістралях, пристосовуючись до будь-якого режиму пересування машини. Масло рекомендовано до застосування на борту легковиків Ford Jaguar (мають відповідні допуски). Також вона підходить для деяких моделей авто інших марок (Honda Civic, Hyundai Solaris, KIA Rio, Toyota Camry/Corolla, Volvo S60/S80 тощо). В'язкість продукту по SAE — 5W30.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Купити Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 5 л
Усі ціни 23 →Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 (5л) | 1 554 грн. |
183199 Масло QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W30 5л 183199 | 1 539 грн. |
Олива моторна синтетична TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE NFC 5W-30 5л (213835)(21 | 1 387 грн. |
Моторне мастило TOTAL QUARTZ Future NFC 9000 5W-30 (5л) | 1 580 грн. |
Моторна олива Total QUARTZ 9000 Future NFC 5w30 5л (213835) 213835 | 1 526 грн. |
Модификації Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30
Ціни на Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 1 л | від 310 грн. | 12 пропозицій | ||
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 4 л | від 1 113 грн. | 21 пропозиція | ||
Total Quartz 9000 Future NFC 5W-30 5 л | від 1 360 грн. | 23 пропозиції |