Моторне мастило Total Quartz INEO ECS 5W-30 4 л
Відео 8 |
Total Quartz INEO ECS 5W-30 4L |
|
Синтетичне машинне масло для використання в легкових автомобілях класу Low SAPS. Це вказує на енергозберігаючу та екологічну "природу" масла. Відповідає стандартам європейських автовиробників ACEA, і запевнення виробника, підійде для будь-яких дизельних двигунів старого і нового покоління, а також до більшості бензинових. Має допуски від виробників Citroen і Peugeot, тому насамперед орієнтовано на легкових автомобілі від цих виробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Total Quartz INEO ECS 5W-30 4 л
Усі ціни 32 →Total Quartz INEO ECS 5W-30 (4л) | 1 261 грн. |
Моторное масло TOTAL Quartz Ineo ECS 5W-30 (4л.) 213685 | 1 193 грн. |
Олива моторна синтетична TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 4л (213685)(216635) 2 | 1 163 грн. |
Total Total Quartz Ineo ECS 5W-30 4 л | 1 218 грн. |
Моторне мастило TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 (4л) | 1 286 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 2 |
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Total Quartz INEO ECS 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO ECS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO ECS 5W-30 1 л | від 316 грн. | 34 пропозиції | ||
Total Quartz INEO ECS 5W-30 4 л | від 1 152 грн. | 33 пропозиції | ||
Total Quartz INEO ECS 5W-30 5 л | від 1 285 грн. | 37 пропозицій |